نتایج جستجو برای عبارت :

متفاوت ترین پست // لطفاً همه شرکت کنند.

اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
اگرچه it's all about money ، ولی این اولین‌باره که همه‌مون درمونده‌ایم. وقتی قراره همه‌مون با هم هم‌سرنوشت باشیم، همه‌چیز معنی خودش ُ از دست می‌ده و همه‌مون توی یک طبقه قرار می‌گیریم. چه قدر ما انسان‌ها هیچی نیستیم.
خدایا! ما داریم از دست می‌ریم، لطفاً لطفاً خودت نجات‌مون بده.
بالای مغازه گل فروشی نوشته بود لطفاً در انتخاب دیگران دخالت نکنید. بالای دیوار یه املاکی هم نوشته بود در معامله دیگران دخالت نکنید. شاید اینا برای کاسبی خودشون این درخواست ها رو نوشتن. ولی بهترین اصل فرهنگی ای بوده که این مدت یاد گرفتم. البته قبل از اینم روحیه دخالت نداشتم. ولی حالا بیشتر از قبل ضرورتش رو فهم کردم. برای مردم کشورم آرزوی پختگی بیشتر در روابط اجتماعی رو طلب میکنم. الهی آمین. 
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
سلام به همگی ! 
به وبلاگم خوش اومدین ⁦⁦♥️⁩
من تو آپارات یه کانال به اسم ⁦♥️ M.J.J.S.T.R ⁦♥️ دارم .
حتماً یه سر بهش بزنین !
تو کانالم دوتا فیک دارم که دارم ادامشون میدم ، لطفاً از اونا بازدید کنین و نظرتون رو بهم بگین.
البته فکر کنم بتونم اونارو تو وبلاگم بزارم .
لطفاً تو آپارات دنبال و لایکم کنین .
منتظر مطالب بیشتر باشین ! 
بای 
aparat.com/m.j.j.s.t.r
جلسه معارفه پره کلینیک آزمون ملی دندانپزشکی، به روزهای دوشنبه ۹۸/۰۹/۲۵ و چهارشنبه ۹۸/۰۹/۲۷ موکول شد.
» روز دوشنبه ساعت ۱۰:۴۵
» روز چهارشنبه ساعت ۸:۴۵
» لطفاً روپوش به همراه داشته باشید.
» تاریخ امتحانات در جلسه معارفه اعلام خواهد شد، پس لطفاً تمام وسایل و دندانهای مورد نیاز برای آزمون هر بخش را تهیه کرده و آماده داشته باشید. ممنون
اینکه کسى ریا میکند!اینکه کسى تمامِ سال را گناه میکند و این ایام رخت سیاه بر تن میکند!اینکه کسى با چه نیتى،با چه پوششى،با چه آرایشى،در مراسم عزادارى شرکت میکند!به من و شما هیچ ربطى نداردهیچکدام ما،از دلِ آدمها خبر نداریمهمه ى ما در نهایت،در چند وجب خاک آرام میگیریمهمه ى ما در نهایت،خودمانیم که پاسخگوى اعمالمان هستیم"لطفاً کاسه ى داغ تر از آش نشویم"
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
جستجوى نامهاى کاربران تلگرام وسیله اى براى آشنا شدن با دوستان جدید نیست. مردم معمولاً دوست ندارند پیامها را از افراد بیگانه دریافت کنند. اگر پیامهاى شما پذیرفتنى نباشند، آنها شما را ریپورت  مى کنند. اگر اعضاى گروه پشتیبانى ما ریپورت را تأیید مى کنند، اکانت شما محدود مى شود. لطفاً فقط با اشخاصى که منتظر پیامهاى شما هستند تماس بگیرید.
|Telegram|
ثبت شرکت در غرب تهران
شرکت: به معنای یک انجمن یا نگاه یا یک شخص حقیقی و حقوقی است.
شرکت قراردادی است که براساس آن اعضا یا شرکا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می کنند.
انواع شرکت ها :
شرکت سهامی خاص
شرکت سهامی عام
شرکت تضامنی
شرکت بامسئولیت محدود
شرکت های نسبی
شرکت مختلط سهامی
شرکت مختلط غیر سهامی
شرکت تعاونی
#مسابقه ... #یاد_یاران #سردار_دلها با عرض سلام خدمت دوست داران و عاشقان و میهمانان #شهداء به اطلاع می رساند # انجمن راویان نورسپاه سیدالشهداء (ع)باهمکاری سازمان حفظ وآثارونشر ارزش های دفاع مقدس سپاه سیدالشهداء (ع) به مناسبت #شهادت سردار رشید اسلام ، محبوب دلها ، #سپهبد_شهید_حاج_قاسم_سلیمانی اقدام به برگزاری مسابقه با موضوعات زیر نموده است .
۱-✅ اگر #حاج_قاسم_سلیمانی نبود ...
۲-✅ پیامی به #مقام_معظم_رهبری در خصوص #شهادت سردار #حاج_قاسم_سلیمانی
۳-

طرح‌های ویژه شرکت‌های بیمه

مواردی که بالاتر ذکر کردیم پوشش‌های اصلی شرکت‌های بیمه برای بیمه عمر هستند. اما باید به این نکته توجه کنید که شرکت‌های بیمه طرح‌های متنوعی ارائه می‌دهند. برای مثال بعضی از شرکت‌های بیمه در بیمه عمر خود پوشش آتش‌سوزی منزل، هزینه عمل جراحی، بیمه آخرین سال حیات و موارد دیگری را هم دارند.
در مورد مدت قرارداد و حداکثر سن بیمه‌گزار نیز در شرکت‎های مختلف شرایط متفاوتی وجود دارد. در برخی از شرکت‌ها حداکثر مد
سلام
دوستان عزیز شرکت زغال مرکزی اولین سازنده کوره های القایی وگرددرایران میباشدکه باسه شعبه فعال در زمینه تولیدانواع ذغال 
بزرگترین گارگاههای تولیدرادرایران دارامیباشد،
عزیزانی که قصد خرید دستگاه تولید ذغال رادارنداگرکمی دقت کنندمتوجه میشوندکه تنهاشرکتی است که طرح کورهایش درکشورهای کامبوج..ویتنام...افریقاموجودمیباشد.
دوستان عزیز ب ای دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید
09104513233ت
استارتاپ یا به فارسی شرکت نوپا شرکت هایی هستند که بر اساس یک ایده محوری جهت تسهیل گری در ارائه خدمات و محصولات بر پایه ی تکنولوژی نوین فعالیت می کنند.البته هیچ تعریف دقیق و مشخصی از مرز بین استارتاپ و شرکت تجاری وجود ندارد. تعریف استارتاپ در کشورهای مختلف متفاوت است 
ادامه مطلب:
از دوستان اینجا، می‌شه بدونم که چه کسانی تهران زندگی می‌کنند؟ در حال حاضر سؤال یا زحمت و درخواستی ندارم. در آینده ممکنه یک مزاحمت کوچک برای کاری داشته باشم. 
کامنت‌ها تأیید نمی‌شن برای راحتی شما. اگر کسی مایله لطفاً پاسخ بده.
مثل همیشه پیشنهاد من بستری شدنه.
مثل همیشه من هم ترجیح میدهم توی یک تیمارستان بزرگ بستری باشم،تا تیمارستان کوچک.
تو آدم خطرناکی هستی.
من،آرومم.کاری به کسی ندارم.
منظورم برای خودته.
خودم؟
ببینید آقای...
لطفاً اسم منو صدا نزنین.
خب،قرار بود فکر کنید و بهم بگید برنامه‌تون برای آینده چیه.
فکر کردم.
خب؟
می‌خواهم بمیرم.مرگی که چندین سال طول بکشه و...
آقای...
لطفاً اگه دوستم نیستید اسم منو صدا نزنید.
من دیگه حرفی ندارم.
چرا،چرا،حرفهای شما خلاصه شده تو
شده گاهی نیاز به حرف زدن یا نوشتن داشته باشید، همینطوری؟
منم فقط دلم خواست بنویسم، انقدر خسته م و حرفی ندارم و سکوتم که اصلاً همین!! یعنی دلم میخواد بنویسم، اما کلمه، اتفاق، حوصله، اینا کمن.
فقط خواستم از مرگ وبلاگ جلوگیری کنم!
نمیر لطفاً!
روزهای سرد افسرده‌کننده‌اند. چون مجبورت می‌کنند به درون خودت برگردی، یک گوشه کِز کنی و تنها باشی. 
از روزهای سرد متنفرم. از تمام روزهای سردی که اتفاقات دشوار زندگی‌م توشون افتاده متنفرم. از امروز.  
× لطفاً دعا کنید برای مادرم. 
با سلام
لطفاً بسته کسب درآمد از هیچ سایتی نخرید
فقط بسته های آموزشی هایی بخرید که از محتویات آن با خبر باشید، سایت فروشنده مختص آن کار باشد و نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد.
سایت هایی هم هستند حتی نماد اعتماد الکترونیکی هم دارند ولی در معرفی بسته های کسب درآمدشان اغراق می کنند و همون طور که قبلاً هم عرض کردم اصلاً بسته ای نخرید چون وقتی بسته ای را می خرید و دانلود می کنید یا سایت های معرفی شده در آن ها از رده خارج شده اند و با کلاهبردار از
با سلام
فقط بسته های آموزشی هایی بخرید که از محتویات آن با خبر باشید، سایت فروشنده مختص آن کار باشد و نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد.
سایت هایی هم هستند حتی نماد اعتماد الکترونیکی هم دارند ولی در معرفی بسته های کسب درآمدشان اغراق می کنند و همون طور که قبلاً هم عرض کردم اصلاً بسته ای نخرید چون وقتی بسته ای را می خرید و دانلود می کنید یا سایت های معرفی شده در آن ها از رده خارج شده اند و با کلاهبردار از
یادگیری خودآموز زبان انگلیسی در خانه با بسته 6 کتاب متد پنگان سون. 
این بسته هر 6 کتاب پنگان 7 را در خود دارد. و با دانلود این بسته تخفیف ویژه نصیب شما می‌شود. 
روی لینک کلیک کرده و مقاله را با دقت بخوانید. 
بعد از خواندن مقاله اگر تمایل دارید، به این ایمیل پیامی بفرستید تا نمونه‌ای از محصولات برای شما به طور رایگان ارسال شود:pangan7online@gmail.com
لطفاً فقط ای‌میل بزنید تا در جواب همان ای‌میل، همکاران من نمونه را ارسال کنند. متشکرم
لینک یادگیری خودآم
با سلام
بر اساس هماهنگی های انجام شده توسط بخش اندو، دوره آموزشی برای آزمون برگذار میشود. لطفاً دندان ها و تمامی مواد مصرفی مورد نیاز که لازم به تمرین دارید را آماده کرده و به همراه داشته باشید. انگل و توربین به عهده متقاضیان می‌باشد.یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۹ تا ۱۳
هنوز به یک سالگیمان نرسیدیم که با مشکلی عجیب و جدید روبرو شده‌ایم. بار این مشکل را بیشتر از هر زمان دیگر باید تنهایی به دوش بکشم و در مواجهه با این مشکل، آدمی باشم که تا به حال نبودم.
همیشه در شروعِ برداشتن قدم‌های بزرگ باید منتظر یک زمین خوردن شدید باشم. همیشه اینطور بوده و گاهی دوباره سرپا شدنم ماه‌ها طول کشیده. اما این‌بار به خودم قول داده بودم که هر روز تازه نفس و پرقدرت قدم بردارم. یادم می‌آید روزی که برنامه‌ها را ریزبه‌ریز توی دفتر
آدرس ایمیل برای ارسال تمرین‌ها به آدرس زیر تغییر یافت:
myteacher1616@gmail.com
دانشجویانی که تاکنون فایل حل تمرینات را ارسال نکرده‌اند، فایل‌ها را به این آدرس ایمیل کنند.
دانشجویانی که تمرینات خود را به آدرس قبلی ارسال کرده‌اند نیازی به ارسال مجدد ندارند. لطفاً از این به بعد، فایل‌ها را به آدرس جدید ارسال کنید.
⛔️ قابل توجه تریبون داران⛔️

لازم نیست به هر بهانه و دلیلی، در این ایام، در سخنرانی ها و کلاس و تریبونی که در اختیار داریم، درباره موضوعاتی که دانش کافی نداریم صحبت کنیم و مثلا از سر تکلیف، بخواهیم از دردهای مردم سخن بگیم و به این قوا و اون قوا بتازیم.
ببینید حضرت آقا با اینکه در درایت و تقوا و دانش سرآمد روزگار ما هستند، اما خیلی راحت فرمودند در این مسئله سررشته ندارم و نظر کارشناسان هم متفاوت است و تصمیمات سران قوا را میپذیرم.
پس لازم نیس
یک اتفاق جالب این است که افرادی که معمولاً در رانندگی دقت بسیار بیشتری می‌کنند در مواجهه با خطرات واکنش بدتری دارند. این قضیه را با نام بیش‌تمرکزی یا روانشناسی گیرکردن یاد می‌کنند. مثال رایج این قضیه در روانشناسی ورزش بررسی شده است، مثل فوتبال یا بسکتبال. برای مثال یک بازیکن بسیار خوب، ممکن است ضربه پنالتی را خراب کند. یک دلیل آن این است که روی ضربه‌ی پنالتی بیش از حد تمرکز یا گیر می‌کند! این فعالیت‌ها چنان پیش پا افتاده‌اند که ورزشکارا
این روز ها بار ها از خودم میپرسم ، خوبی؟و به خودم جواب میدم ، خوبم ... خیلی خوبم حتی به خودم لبخند هم میزنم از همان لبخندهای ...
من باید همه سعیمو برای داشتن یک حال عالی بکنم . 

+بارون میاد و من در حال ترجمه (کتاب Margareta_Nordin_DirSci,_Victor)هستم و یک موزیک بیکلام آروم هم گوش میدم ... فضای سنگینیه در کل؛ ساعت هم که از نیمه شب گذشته ....
در برنامه msp برای ایجاد wf و وزن دهی به فعالیت ها اعشار رو تا دو رقم بیشتر نمیشه اعمال کرد،لطفاً راهنمایی کنید چطوری میشه تا 4 رقم اعشار وارد کنم .

جواب :
همه رو در ۱۰۰۰۰ ضرب کنید، مجموع به جای ۱۰۰ میشه ۱۰۰۰۰۰۰ و دیگه نیازی به اعشار ندارید. تو ستون بعدی که از روی این درصد پیشرفت وزن دار میخونه تقسیم بر ۱۰۰۰۰ کنید.
ثبت شرکت در کرج
در حال حاضر در اکثر شهرهای کشور ,موسسات  متعددی ,در زمینه ثبت شرکت فعالیت می کنند و اکثر این موسسات در مراحل قانونی ثبت شرکت متخصص می باشند و در این زمینه فعالیت تخصصی دارند.موسسه همای راستین میهن نیز موسسه ای معتبر در زمینه  ثبت شرکت در کرج می باشد که به فعالیت های قانونی و ثبتی خود در شهر کرج می پردازد. ثبت شرکت برای مدیران شرکت ها و صاحبان مشاغل اهمیت بسیاری دارد زیرا فرد از شخصیت حقیقی به شخصیت حقوقی تبدیل می شود. مسلما شرکت
توضیحات صوتی روایتی اختیاری است که اتفاقات روی صفحه را شرح می دهد ، از جمله اعمال جسمی ، چهره ، لباس ، تنظیمات و تغییر صحنه. مشتریان می توانند روایت صوتی را درست مثل انتخاب زیرنویس و صوتی متناوب فعال کنند .
توضیحات صوتی برای بیشتر عناوین اصلی Netflix و همچنین سایر فیلم ها و نمایش های تلویزیونی انتخاب شده است. ما در حال کار با استودیوها و سایر دارندگان محتوا هستیم تا در دسترس بودن توضیحات صوتی در طیف وسیعی از دستگاهها از جمله تلویزیون های هوشمند
آدم بایدتوی زندگیش استراتژی داشته باشه، اینکه بدونه اهدافش چیه،چه کارهایی رو باید انجام بده و چه کاری رو نباید انجام بده
مسئله فقط دانش آموز بودن،دانشجو بودن،پزشک، مهندس،تاجر،رئیس و کارمند بودن نیست...ی موضوع مهم شناخت خودمون،و دیگران هست.
ادامه مطلب
حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید سایتی طراحی کنید و با شرکت های طراحی سایت تماس بگیرید. هنگامی که با آنها تماس می گیرد متوجه خواهید شد که قیمتها کمی متفاوت است و هرکس یک قیمتی می دهد، برای مثال شرکت طراحی سایت مشهد گرین وب، قیمت طراحی سایت های اختصاصی اش از 8 میلیون تومان شروع می شود و بسته به نیاز مشتری تغییر می کند.

چرا قیمت های طراحی سایت متفاوت است؟
قیمت های طراحی سایت متفاوت است چون هر شرکت و هر شخص بسته به میزان تعهدی که دارد هزینه د
سلام، با توجه به درخواست مکرر دانش‌آموزان پایه نهم مبنی بر قرار دادن تمرین‌های بیشتر برای حل کردن، سوالات کوییزهای گرفته شده در کلاس‌های آقای کریمی‌نیا و من در ادامه قرار گرفته شده است. لطفاً خودتون حلشون کنید.
ادامه مطلب
حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید سایتی طراحی کنید و با شرکت های طراحی سایت تماس بگیرید. هنگامی که با آنها تماس می گیرد متوجه خواهید شد که قیمتها کمی متفاوت است و هرکس یک قیمتی می دهد، برای مثال شرکت طراحی سایت مشهد گرین وب، قیمت طراحی سایت های اختصاصی اش از 8 میلیون تومان شروع می شود و بسته به نیاز مشتری تغییر می کند.

چرا قیمت های طراحی سایت متفاوت است؟
قیمت های طراحی سایت متفاوت است چون هر شرکت و هر شخص بسته به میزان تعهدی که دارد هزینه د
سلام بر دوستان عزیز 
این سایت جهت اطلاع رسانی قرار های دوستان همیشگی ما بچه های مدرسه مصطفی خمینی و... ایجاد شده لطفاً شماره تلفن خود را در سایت قرار داده تا با هم ارتباط داشته باشیم برای این کار میتوانید از پایین همین مطلب شماره خود را ارسال کنید تا در سایت قرار گیرد و از این بخش قابل مشاهده باشد
به‌طور کلی در قانون تجارت هفت گونه شرکت تجاری وجود دارد :
۱- شرکت سهامی (شامل شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص)
۲- شرکت با مسئولیت محدود
۳- شرکت تضامنی
۴- شرکت مختلط غیر سهامی
۵- شرکت مختلط سهامی
۶- شرکت نسبی
۷- شرکت تعاونی تولید و مصرف

شرکت آذین سازان گاماسیاب از بهترین و قدیمی ترین شرکت های چادر سازی در ایران است. این شرکت با تولید، عرضه و اجاره چادر مجالس و نمایشگاهی، سابقه ای طولانی در ساخت چادر دارد. شرکت ما با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد و استفاده از مشاوره های خبره ترین کارشناسان، در اندازه و شکل های متفاوت، چادر را طراحی و تولید می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت و یا تماس با کارشناسان ما از بهترین اجاره چادر نمایشگاهی برای پارکینگ مسقف، با خبر شو
بیاییم یکم با خودمون رو راست باشیم.
اگر فردی در حقمون دچار اشتباهی شده و ایشان را بخشیده‌ایم، لطفاً بهش
احترام بگذاریم و پشت سرش حرف نزنیم و نگوییم اون، اون وقت این کار رو با من کرد.
بخشیدن واقعی یعنی این که طرف برات مثل یه دوست خوب بشه و
بتونی باهاش به راحتی ارتباط برقرار کنی.
آزمون ترجمه در مقابل نمونه ترجمهغالباً مترجمان از تست ترجمه شکایت می کنند و می پرسند که چرا در عوض ، آنها فقط نمونه ترجمه های خود را نمی توانند ارسال کنند ، شاید یکی برای هر ترکیب زبان یا دیگری برای هر رشته ای که در آن تخصص دارند.
دلایل مختلفی وجود دارد که یک شرکت ترجمه ممکن است تست ترجمه را به یک نمونه ترجمه ترجیح دهد:
غالباً هدف از آزمون فقط ارزیابی کیفیت ترجمه نیست ، بلکه دیدن اینکه مترجم چگونه به خوبی دستورالعمل های داده شده توسط آزمون را
طبق دستورالعمل جدید، کلیه کارتخوان های بخش حسابداری جمع شده و پرداخت فقط از طریق پرتال دانشگاه علوم پزشکی مشهد به آدرس https://ums.mums.ac.ir در دسترس می‌باشد.
# لطفاً برای هر آزمون، در همان روز یا روز قبل، اقدام به پرداخت شهریه خود نمایید.
روزی که اینجا از کنکور ارشد نوشتم فکر نمی‌کردم اینقدر زود به آن نزدیک شوم و استرس و خیالش خیلی زیاد نبود؛ اما حالا که فقط دو روز مانده، پر از خیال و استرس و حسرتم، حسرت اینکه کاش جدی‌تر گرفته بودم.
من تمام که نه اما با شرایطی که داشتم، تلاش زیادی برایش کردم و نمی‌دانم نتیجه‌اش چه می‌شود، کاش خوب باشد.
حالا در این دو روز لطفاً برایم دعا کنید و انرژی تان را بفرستید که خیلی خیلی نیاز دارم.
با سلام اولیا محترملطفاً اگر فرزندانتان فیلم های آموزشی و تمرینات را انجام می دهد نام و نام خانوادگی دانش آموز را در قسمت ارتباط برای من بفرستید.
(دانش آموزانی که اسمشان ثبت شود در بعد از تعطیلات مورد تقدیر قرار می گیرند.)با تشکر                       (خانی)http://golyass.blog.ir/page/Contact
ثبت برند ، هرکدام از انواع شرکت ها ، مراحل ثبت تقریباً یکسانی دارند؛ هر چند در ثبت انواع مختلف شرکت، ارائه مدارک و مراحل ثبت، ممکن است تغییراتی جزیی را به همراه داشته باشد. بعد از ثبت شرکت، مهم ترین و اساسی ترین گام برای آن ، ثبت برند است. برند یا گرید ، علامت ،  نشانه و شناسه یک شرکت می باشد. شرکت ها با برند شناخته می شوند. ثبت برند نیز دارای مراحلی خاص می باشد؛ زیرا انتخاب یک برند ، برای یک شرکت به سبب تعدد شرکت ها، مشکل بوده و طبیعتأ برای طی نم
اعتبار سنجی شرکت های خارجی (چینی،هندی، اروپائی،آلمانی،هلندی،ایتالیایی و ....)

در مورد اعتبار سنجی شرکت های خارجی روش ها و بررسی ها مختلف و زیاد بوده و هرکدام ریسک و میزان خطای خاص خود را دارد ، و مهمتر اینکه این روشها بستگی زیادی به این دارد که شما از چه کشوری قصد خرید دارید ؟( مثلا روش اعتبار سنجی یک شرکت در چین با شرکت دیگر در فرانسه متفاوت هست ) و دومین پارامتر مربوط میوشد به مبلغ خرید شما و میزان پیش پرداختی که فروشنده درخواست کرده نسبت به
لطفاً یکبار گوش کنید
توصیه های یک پزشک از بیمارستان امام رضا مشهد
حتما وحتما چندین بار گوش کنید ، امید است از فاجعه کنونی عبور کنیم
#مقابله_با_کرونا
#ایران_سالم
#کرونا_را_شکست_میدهیم
به امید سلامت همه ایرانیان و همه اقوام
@khavareha
[فایل ۱.۵ مگابایت]
مشاهده مطلب در کانال

ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت‌مان را ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد (کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات
ثبت شرکت
ثبت شرکت
هنگامی که دو یا چند فرد برای انجام کار یا گسترش حرفه مورد نظر خود قصد تشکیل شرکت را داشته باشند بایستی قبل از هر
کاری اقدام به ثبت شرکت کنند.بر طبق قانون و سیاست های کشور فعالیت های اقتصادی به سوی خصوصی سازی پیش می رود و این مهم باعث می شود که شرکت های خصوصی بسیاری تشکیل شوند. تمامی این شرکت ها در حوزه های مختلف قصد خدمت رسانی دارند اما شرکتی ازنظر قانونی معتبر و اجازه ی کار دارد, که به طور قانونی ثبت شده باشد, به عبارت دیگر اف
تغییر موضوع فعالیت شرکت
– مراحل تغییر موضوع فعالیت شرکت :
تنظیم صورتجلسه تغییر موضوع فعالیت شرکت ( در شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود ، متفاوت است )
امضا صورتجلسه توسط همه اعضای هیئت مدیره
ثبت در سامانه اداره ثبت شرکتها
پست صورتجلسه و درج بارکد پستی در سامانه
صدور آگهی تغییرات
چاپ روزنامه رسمی تغییرات

تغییر موضوع شرکت
جهت تغییر موضوع فعالیت شرکت با شماره های موسسه تماس بگیرید
02632400680

ثبت شرکت در کرج، ثبت صورتجلسات شرکتها در کرج، ثبت ش
بسم الله الرَّحمن الرَّحیم

به چالش "متفاوت فکر کنیم" خوش اومدید.
لطفا فکر کنید و جمله‌ی ساده‌ی زیر رو به متفاوت‌ترین و هنرمندانه‌ترین حالتی که به ذهن مبارک‌تون می‌رسه بازنویسی کنید: 

... و من آماده‌ی رفتن شدم.

پ.ن اول: محدودیتی در تعداد جملات بازنویسی شده وجود نداره.
پ.ن دوم: حتما قبل از هر کار پست قبل رو بخونید اگر نخوندید.پیرو پست قبل، به این فکر افتادم که هر کدوم از شما، مخاطب هایی دارید که من ندارم و به این نتیجه رسیدم که اگه هرکسی ج
ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود از متداول ترین و پرطرفدارترین انواع ثبت شرکت در کشور ایران هستند. به نحوی که بیشتر از ۹۸ درصد شرکت های ثبت شده را تشکیل می دهند.
مراحل ثبت شرکت به آسانی و در سه مرحله کوتاه و بسیار راحت انجام می پذیرد. همه چیز را به مشاور خود در ثبت ملاصدرا بسپارید.شرکت فعالیت در قالب یک شرکت با هر موضوعی در زمینه کسب و کار نیازمند انجام یک سری مراحل بر اساس ضوابط و قوانین تعریف شده برای فعالیت شرکت هاست.
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت‌مان را ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد (کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و
با سلام و روز بخیر
طبق صحبت‌های انجام شده با خانم دکتر نصرآبادی در مورد نحوه برگزاری آزمون های پری کلینیک و کلینیک پیش رو، لازم به تشریح چند نکته می‌باشم.

۱. طبق هماهنگی های انجام شده با بخش پروتز دانشکده، افرادی که آزمون پری کلینیک پروتز را با موفقیت گذرانده‌اند، باید در یک آزمون جداگانه (هزینه آزمون رایگان است) شرکت کرده و نمره قبولی را کسب نمایند تا مجوز شرکت در امتحانات کلینیک بخش پروتز برای آنها صادر گردد. 

۲. شرکت کنندگان در آزمون لط
شونا
مدت‌هاست برای تو ننوشته بودم. بیشتر از همیشه دلم برایت تنگ شده و به جادوی تو احتیاج دارم.
این روزها حسابی درهم و شلوغ است، پر از صداهای بلند دوست نداشتنی.
شونا
این شب‌ها نفس کشیدن برایم سخت‌تر از همیشه شده و هربار حس می‌کنم دیگر زنده نمی‌مانم. حتی جادوی سونات مهتاب و دمنوش گل‌گاوزبان هم جواب نمی‌دهد.
چقدر خوب می‌شد اگر بعد از هر سرفه، ریشه درختی سبز می‌شد و من به سبزینگی نزدیک‌تر می‌شدم.
شونا
من از این تنهایی خسته شدم، می‌ترسم.
لطف
یکی از این ابزارهای رتبه بندی، سرویسی است که توسط سایت الکسا متعلق به شرکت آمازون ارائه می‌شود.
فضای آنلاین هم، مجموعه ابزارهای گسترده‌ای را در اختیار فعالان دیجیتال قرار داده تا بتوانند به شیوه‌های متفاوت، در رتبه بندی‌ها شرکت کنند و خود را با دیگران مقایسه کنند.
شاید شما هم افراد زیادی را دیده باشید که در مورد رتبه الکسای سایت یا وبلاگ خود صحبت می‌کنند. به همین علت، این درس را به معرفی سرویس رتبه بندی الکسا اختصاص داده‌ایم.
ادامه م

سرمایه درمان امراض خاص

قبل‌تر هم گفتیم که زمانی که یکی از اعضای خانواده دچار یکی از امراض خاص می‌شود جدا از صرف انرژی برای مبارزه با بیماری باید دغدغه مشکلات مالی را نیز داشته باشد. امراض خاص در دسته‌بندی بیمه عمر شامل پنج بیماری سکته مغزی، سکته قلبی، عمل قلب باز، پیوند اعضا و انواع سرطان می‌باشند.
در این حالت بسته به میزان حق بیمه پرداختی و تعداد سال‌های سابقه بیمه، شرکت بیمه هزینه‌ای را بابت درمان این بیماری‌ها به بیمه‌شده می‌پر
شبه که سرپا نگهم داشته تا الان. نکنه دامنهٔ اتفاقای عجیب و غریب بکشه به شب؟! خدایا کمک کن شب‌ها آروم و بی‌خبر و سلامت بمونن. کمک کن دلم خوش باشه به دراز کشیدن پایین تخت اتاقِ بچه‌ها و شنیدن صدای نفس‌هاشون و جوریدن تو احوالات خودمو و ورق زدن اولین کتاب الکترونیکی‌‌ای ‌که با رغبت می‌خونمش، از بس که با شرایط الآنم سازگارتره.
خدایا شب‌ها رو مصون بدار لطفاً! مراماً!
ثبت شرکت لهستان امروزه به عنوان یکی از بهترین راه‌ها برای راه اندازی یا گسترش کسب و کار در اروپا محسوب می‌شود. کارآفرینان معمولاً پس از ثبت شرکت برای اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت اقدام می‌کند. برخی از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان تمایل دارند که بدانند چه زمینه‌های برای راه اندازی کسب و کار در لهستان مناسب و مورد نیاز است.
مشاوران و متخصصان یورو اقامت پس از تجزیه و تحلیل فراوان روی کسب و کارهای مختلف و مراجعه به اسناد رسمی لهستان به ای
به این فکر میکردم بچه های این دوره و زمونه شلوغ و پر انرژی شدن یا پدر و مادر های این دوره و زمونه تنبل و خسته و بی حوصله!؟
به این نتیجه رسیدم هم بچه ها، بچه های دوره قدیم نیستند و هم پدر و مادرا زیادی کم صبر و حوصله شدن!
به پدر و مادر ها حق میدم . به بچه ها هم !
اما پدر مادرها میتونند با مطالعه و یک سری تغییرات ایده آل بشند. پس ...
لطفاً تا زمانی که مطمئن نشدی از این که میتونی یک بچه رو با وچود همه سختی هاش بزرگ کنی. به بچه دار شدن فکر نکن.
بچه پاک و معصوم
فکر کنم از آخرین باری که اینجا پست گذاشتم حدود پنج سال می‌گذره. تو این مدت جاهای مختلفی دوست داشتم بنویسم، ولی هیچ‌جا نتونستم مثل وقتی که این وبلاگ رو داشتم بنویسم.
هدفم این نیست که مطالبم به گوش مخاطب‌های زیادی برسه؛ کاملاً برعکس دوست دارم که حداقل افراد مطالب اینجا رو بخونن یا اصلا مطلع بشن که دوباره می‌خوام اینجا بنویسم. پس لطفاً اگر تو وبلاگ‌تون لینکی به این وبلاگ دارید بی سر و صدا اون لینک رو پاک کنید.

بخش ۱: عبارت های اصلی۱-برای ابراز تشکر در زبان روسی می توانید از “cпасибо” استفاده کنید. این عبارت متداول ترین روش گفتن “متشکرم” در زبان روسی بوده، و برای اکثر موقعیت ها مناسب است.
تلفظ “cпасибо” به شکل: spa-See-ba است.در حالی که عبارت ذکر شده؛ بسیار رایج است، ولی در واقع برای گفتن “ممنون” به زبان روسی تا حدودی غیر رسمی تلقی می شود. احتمالاً می توانید بیشتر مکالمات را با استفاده از این عبارت به تنهایی انجام دهید، اما اگر می خواهید تشکری عمیق تر
شرکت اژدری نوین چندین سال است که در زمینه نماسازی ساختمان فعالیت می کند .
این شرکت بر اساس سوابق موجود در حال حاضر در حوزه مشاوره، طراحی و اجرای نماهای ساختمانی در پروژه های متفاوت مشغول به کار است و آماده همکاری با پروژه های مورد نظر در زمینه فعالیت های کاری خود می باشد.
واحد فنی و مهندسی شرکت شیشه اژدری نوین با دارا بودن متخصصین و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی در حوزه های نماسازی، مدیریت کلیه پروژه های
انتخاب موضوع برای شرکت:
در گام اول برای ثبت شرکت لازم است که موضوعی انتخاب گردد که اینکار
توسط شرکا انجام میپذیرد.شرکا با همفکری هم موضوعی را مناسب با فعالیتشان
برمیگزینند و بعد از مدیران شرکت موظفند در چهارچوب موضوع شرکت فعالیت کنند
نه بیشتر در غیر این صورت دچار مشکل میشوند.چنانچه موضوع منتخب برای به
ثبت رسیدن به مجوز نیاز داشته باشد باید حتما برای اخذ آن اقدام کنند.
ما که داخلیم کلی زور می زنیم تا زبانمون بهتر و بهتر بشه اما برخی از هموطئنان که به هر طریقی خارج رفته و اونجا ساکن شده اند هنوز مشکل زبان که بهتره بگم البته بهتر بگم مشکل ارتباط دارند. یعنی خیلی خوب منظورشون رو به مخاطب می رسونند اما هنوز نمی تونند ارتباط بگیرند و ترجیه می دهند به محیط قبلی خودشون گریز بزنند. نمونه اش این هموطن:
"سلام دوستان خوبم، من خارج از کشور هستم و چند وقتیه که برای استخدام توی یه شرکت خارجی تقاضا دادم. اونا دو تا سایت که 
یکی از مهم ترین بررسی هایی که متقاضیان ثبت انجام می دهند، تخمین هزینه
ثبت نمودن شرکت است. ثبت کردن شرکت، به عنوان یک پروسه قانونی دارای برخی
هزینه ها می باشد. هزینه ثبت شرکت، هزینه های متعددی در بردارد. هرینه هایی
مانند : هزینه تعیین و استعلام نام شرکت ( چهار هزار تومان ) ، هزینه
تنظیم اساسنامه شرکت + اوراق ثبتی ، درخواست گواهی عدم سوء پیشینه و کپی
برابر اصل مدارک ، هزینه حق الثبت (توجه به سرمایه های مختلف متغیر می
باشد.)، هزینه حق الدرج یا در

- شماره حساب حقوق بازنشستگیتونه؟
- ببخشید؟
- لطفاً، شماره حساب حقوق بازنشستگیتون
-- یه حواله پول
- چیزی به این اسم وجود نداره
-- ولی الان گرفتمش
- فعلا که هیچی نیست
 خودتون ببینید
-- پس کی برگردم؟
- وقتی که براتون رسید جدید بفرستند
- خانم؟
 رسیدتون
-- کارتون اصلا نظم نداره!

آگهی تغییرات شرکت : ماده 7 قانون ثبت شرکت‌ها چنین مقرر می‌دارد: تغییرات راجع به نمایندگان شرکت و یا مدیران شعب آن باید به اداره‌ی ثبت اسناد (اداره‌ی ثبت شرکت‌ها) اطلاع داده شود.تا وقتی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که نماینده یا مدیر سابق به نام شرکت انجام داده عملیات شرکت محسوب است ،مگر اینکه شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده  ادعای حقی می‌کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت به رساند.
ادامه  

ادامه مطلب
ثبت شرکت در کرج ثبت شرکت در کرج و انجام امور ثبتی در این شهر با توجه به وسعت شرکت ها و کارخانجات اهمیت بالایی دارد. انجام خدمات ثبتی مانند:
ثبت شرکت در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت طرح صنعتی در کرج
ثبت اختراع در کرج
ثبت ایده در کرج
ثبت تقاضای کارت بازرگانی
اخذ رتبه بندی پیمانکاری
ثبت شرکت
وکیل شرکت تجاری، مشاور حقوقی است که به شرکت ها درباره ی مسائل مربوط به تجارت مشاوره می دهند. در میان نگرانی های بی شماری که برای صاحبان کسب و کارهای جدید و یا شرکت های پر رونق وجود دارد، این سوال پیش می آید که آیا آن ها به یک وکیل متخصص کسب و کار نیاز دارند یا خیر. در حالی که گاهی این برداشت وجود دارد که وکیل ها نرخ بالایی مطالبه می کنند و اغلب مسئولین شرکت ها و کسب و کارها تنها زمانی که به مشکل جدی برخورد می کنند یک وکیل استخدام می کنند. اما باید

اگر به دنبال نکات مربوط به تمیز کردن سنگ طبیعی هستید ، این راهنما آماده شده است تا به شما در درک نحوه مدیریت انواع لکه ها کمک کند. سنگ طبیعی به طور معمول متخلخل تر است و بیش از سایر انواع کفپوش ها روی لکه ها نگه می دارد. حرفه ای مرمت کاشی مکزیکی کفپوش سنگ طبیعی را بازیابی می کند. در صورت تمایل به از بین بردن هر یک از این لکه ها و ترمیم زیبایی کفپوش سنگ طبیعی خود در ققنوس ، لطفاً با شماره 602-370-6082 تماس  بگیرید .
ادامه مطلب
روزنامه جام جم: این روزها بازار طراحان صنعتی خودرو بسیار داغ است و هر روز با طراحی‌های متفاوتی از شرکت‌های خودروسازی روبه‌رو می‌شویم. اما برخی از این تولیدات جذابیت‌های بیشتری دارند و به نوعی بیشتر از دیگران توجه‌ها را به خود جلب می‌کنند. البته گاهی شرکت‌های خودروسازی برای جذب مخاطبان به تولید خودروهای عجیب‌وغریبی نیز دست می‌زنند و حتی به سایر کشورها نیز صادر می‌کنند یا در کارخانه‌های مستقر شده در کشورهای دیگر تهیه می‌شوند.امروز
ثبت شرکت قطر به عنوان یکی از بهترین و ثروت‌مندترین کشورهای جهان، از سوی بسیاری از مشاوران و متخصصان یورو اقامت توصیه می‌شود. دولت قطر برای کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که ثبت شرکت قطر را به صورت قطعی و رسمی به پایان می‌رسانند، مزایایی در نظر گرفته است که از جمله آن مزایا می‌توان به اخذ اقامت قطر اشاره کرد.
در این مطلب تصمیم داریم به یکی از بهترین ایده‌ها برای شروع کسب و کار و ثبت شرکت قطر اشاره کنیم. در صورتی که تمایل دارید از این ایده ن
اسید سنج قلمی HI98107، pH متری دقیق با دقت 0/1، ارزان و با کاربرد آسان است که کاربران مختلف با سطوح تخصص متفاوت می توانند از آن استفاده کنند. این دستگاه جزو اسید سنج های محبوب شرکت هاناست و کاربران جهت استفاده در آزمایشگاه ها، صنایع، کشاورزی، پرورش آبزیان، کنترل کیفیت آب آشامیدنی و استخرها و صنعت چاپ، اقدام به خرید این pH متر می کنند. این اسید سنج به کمک اتصال پارچه ای خود که نقش پل نمکی در تکمیل سلول الکتروشیمیایی دستگاه را دارد، در صورت رسوب گرفت
سلام دانش آموزان عزیز :
 دانش آموزان توجه کنند که میتوانند در نظرسنجی کارهای دیگر پایه ها نیز شرکت کنند.هر دانش آموز باید حتما با نام و نام خانوادگی خود در این نظرسنجی شرکت کند(الزامی است).در نهایت میتواند کارهای منتخب را در دیدگاه خود بفرستید.لازم به ذکر است که آنهایی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند به انها نمره تعلق خواهد گرفت و انهایی که در این نظرسنجی شرکت نکرده اند از آنها نمره کسر خواهدشد.
در پایان با توجه به رای های دریافتی بهترین کاره
سلام دانش آموزان عزیز :
 دانش آموزان توجه کنند که میتوانند در نظرسنجی کارهای دیگر پایه ها نیز شرکت کنند.هر دانش آموز باید حتما با نام و نام خانوادگی خود در این نظرسنجی شرکت کند(الزامی است).در نهایت میتواند کارهای منتخب را در دیدگاه خود بفرستید.لازم به ذکر است که آنهایی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند به انها نمره تعلق خواهد گرفت و انهایی که در این نظرسنجی شرکت نکرده اند از آنها نمره کسر نخواهدشد.
در پایان با توجه به رای های دریافتی بهترین کار
♦️نرخ های بهره متفاوت
  discount rate نرخ تنزیل
  نرخی که بانک مرکزی بصورت کوتاه مدت به بانک ها (بانک های تجاری) وام می دهد. 
base rate نرخ پایه 
با افزایش یا کاهش دیسکانت ریت، بانک ها نرخ پایه خود را برای ارائه تسهیلات به مشتریان خود تغییر می دهند. 
margin(spread) سود
  بانک ها از محل تفاوت پولی که به سپرده گذار می دهند و پولی که از وام گیرنده دریافت می کنند کسب سود می کنند. 
credit worthiness(credit standig,credit rating)  رتبه بندی مشتریان 
بانک ها بر اساس رتبه اعتباری مشتریان تس
اسید سنج قلمی HI98107، pH متری دقیق با دقت 0/1، ارزان و با کاربرد آسان است که کاربران مختلف با سطوح تخصص متفاوت می توانند از آن استفاده کنند. این دستگاه جزو اسید سنج های محبوب شرکت هاناست و کاربران جهت استفاده در آزمایشگاه ها، صنایع، کشاورزی، پرورش آبزیان، کنترل کیفیت آب آشامیدنی و استخرها و صنعت چاپ، اقدام به خرید این pH متر می کنند. این اسید سنج به کمک اتصال پارچه ای خود که نقش پل نمکی در تکمیل سلول الکتروشیمیایی دستگاه را دارد، در صورت رسوب گرفت

ودافون اعلام کرده است: مشتریان خود اکنون می توانند اینترنت 5G را در مکان‌های بیشتری از سراسر دنیا دریافت کنند و به آنها رومینگ سریع‌تر و قابل اعتمادتری را ارائه دهند.
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دیلی‌میل، شرکت ودافون رومینگ ۵G  را در 55 شهر جهان در منطقه اروپا در دسترس قرار داده است تا مسافران از اینترنت پرسرعت بهره ببرند.
ودافون شرکت چندملیتی مخابراتی انگلیسی است که دفتر مرکزی آن در شهر نیوبوری، برکشر،
انواع مختلف حوله داریم. حوله برای حمام که خود بر دو نوع است متری و تن پوش، حوله آشپزخانه، حوله استخری و… . جنس حوله ها هم با هم متفاوت است حوله نازک داریم، ضخیم هم داریم. فروش انواع حوله تن پوش در بازار داخلی و خارجی را داریم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد تولید و خرید و فروش حوله اطلاعات کسب کنیم.

لیست قیمت خرید انواع حوله تن پوش به همراه تخفیف
لیست قیمت خرید انواع حوله به همراه تخفیف تولید حوله توسط شرکت ها و سازمان های مخ
  به دلیل کمبود وقتی که دارم، نمی تونم به وبلاگم سر بزنم و مطلب بذارم و
  مطالب بلاگران عزیز را بخوانم.
 تا چندین روز یا چندین ماه دیگه که یکم جمع کارهام کمتر شد، وقتی برای بلاگ
 باز خواهم کرد و دوباره کار فوقم را از سر خواهم گرفت.
سلام!

"من" عزیز که دیشب پیام خصوصی برام فرستادی و سوالی در رابطه با اصطکاک پرسیدی، من امکان پاسخ به سوالت رو ندارم و هیچ ایمیل و بلاگی هم ثبت نشده که بتونم باهات در ارتباط باشم. لطفاً بیا و بگو که کیستی :) یا به ایمیل مربای به پیام بفرست. با تشکر!
همه چیز درباره رتبه بندی شرکت و اخذ گرید
درباره مقوله رتبه بندی شرکت و اخذ گرید گفتنی های بسیاری است. به واقع باید گفت امروزه برای اینکه شرکت ها بتوانند با سازمان ها و نهادهای دولتی قرارداد ببندند و همکاری کنند نیازمند اخذ رتبه مناسب هستند و بدون اخذ رتبه هیچ نهاد و سازمان دولتی نمی تواند با این شرکت ها همکاری کند و وارد معامله شوند.
در زیر با شرایط و مدارک و نحوه اخذ گرید شرکت ها بیشتر آشنا می شویم.
انواع رتبه بندی شرکت ها شامل:
رتبه بندی شر
تا جایی که من میدونم قانون کلی اینه که هدف، وسیله رو توجیه نمیکنه..
اخلاق یکی از اساسی‌ترین پایه‌های دینه و این‌که "فلان کار شرعی بود ولی اخلاقی نبود" اصلاً در قاموس دین جایی نداره!
دین‌دار باشیم نه فقط فقه‌مدار!
مراقب خودمون باشیم.
بد دنیایی شده..

+دین متشکل از سه پایه است: اعتقادات(همین توحید و معاد و نبوت)+فقه(همین احکام و باید و نبایدها)+اخلاااااق.
اخلاق رو از دین جدا نکنیم.
لطفاً.

+عنوان: خداوندا اخلاق عالی را به من عنایت کن.(صحیفه سجادیه،
هر شرکت سهامی خاص یا سهامی عام به قسمت‌هایی مساوی تقسیم می‌شود که به هر یک از این قسمت‌ها یک سهم گفته می‌شود.

اساسی‌ترین فرق بین یک شرکت سهامی خاص با سهامی عام این است که همه می‌توانند سهام شرکت‌های عام را خرید و فروش کنند ولی سهام شرکت‌های سهامی خاص در مالکیت عده‌ای خاص است.
وقتی که شما یک سهم از شرکت خریداری می‌کنید در فعالیت‌ها، و سود و زیان آن شرکت شریک می‌شوید و سهامدار آن شرکت خواهید بود.
ورقه سهم چیست؟

ورقه سهم سند قابل معامل
◀️طبقه بندی انواع سهام شرکت ها:
blue chipسهام معتبر
♦️سهام شرکت های بزرگ و مشهور که دارای محصولات با کیفیت و با سودآوری مطمئن می باشند و  اکثرا در تملک شرکت های نهادی مثل شرکت های بیمه و صندوق های بازنشستگی می باشد.
growth stock سهام رشدی
♦️این شرکت ها سود نقدی پرداخت نمی کنند اما بدلیل اینکه آینده خوبی برای سهم متصور است، سهامداران زیادی برای خرید سهام شرکت های رشدی در صف خرید قرار می گیرند و ارزش سهام دایما افزایش می یابد.
income stock 
سهام درآمدی
 ♦
مرا که سرگردان و بی‌آشیان مانده‌ام از طوفان بگیر و به خانه‌ی خودت ببر. زخم‌هایم را مرهم بگذار، آب‌ و دانم بده. آرام سرم را نوازش کن و زیرلبی برایم آواز بخوان. مرا نگه دار تا التیام بال‌های شکسته‌ام و قصه‌ی پرواز را در گوشم تکرار کن پیش از آن‌که از خاطر ببرم. باز مرا در پناه خودت جا بده تا ببالم و به قوت تو بایستم و از دستان تو پرواز کنم تا آسمان آبی خورشید. 

خ. حلال کنید لطفاً هرچه که گذشته بین ما. دل‌هامون رو پاک کنیم از آزردگی‌ها و بستگی
نمک نشناسی مثل یک بیماریِ مزمن شیوع پیدا کرده است بینِ مردم!مهم نیست تو چقدر خودت را خرجِ حالِ خوبشان کردی!حالِشان که با تو خوب شد،دلیلِ حالِ بدت می شوند!مهم نیست چقدر در گذشته کنارشان بودی!می روند و شیفته ی آدم های جدیدِ زندگیِ شان می شوند.مهم نیست تو چقدر دردشان را به جان خریدی!درد می زنند به جانَت.مهم نیست چقدر بارِ تنهایی شان را به دوش کشیدی!در نهایت تنهایَت می گذراند.لطفاً به فرزندانتان،قدر شناس بودن را یاد دهید؛اینجا زخمِ خیلی ها تازه ی
یعنی واقعاً شما هیچ‌وقت خواب‌های‌تان را به خاطر نمی‌آورید؟ تمام طول روز گوشه‌ای از ذهن‌تان نمی‌ماند؟ هرروز که نه؛ ولی لطفاً بگویید که هرچند روز یک بار، ماهی یک بار، دست کم سالی یک بار که چنین می‌شود. یعنی شما خبر فوت مادربزرگ‌تان، رتبۀ کنکورتان، عروسی عشق‌تان، مهمان‌های ناخوانده، گرفتاری فلان دوست و خیلی اتفاقات مهم و غیرمهم دیگر را اول از خواب‌های‌تان نگرفتید؟ حالا این‌ها به کنار، یعنی خواب‌های کودکی‌تان را مانند خاطرات بیدا
⭕️بازگشت سرمایه- بازده سرمایه (return on capital)
شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر پلن کسب و کار استارپ ها را بررسی و پس از اینکه، از بازگشت سرمایه اطمینان حاصل کردند، سرمایه لازم استارتاپ را تامین می کنند(raising  capital)
پس از موفقیت استارتاپ ها، اغلب شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر سهام این گونه شرکت ها را در بورس  عرضه می کنند. این زمان مرحله خروج شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر از استارتاپ ها خواهد بود زیرا هم ثروت بیشماری کسب شده و هم استارتاپ به مرحله
در مقطعی در گذشته بازاریابی آنلاین فقط روشی جدید و متفاوت برای بازاریابی بود، و شکل جدیدی برای ارائه فروش کالاها و خدمات در مدیا را عرضه کرد. اما تنها در طی چند سال گذشته ، اهمیت بازاریابی دیجیتال تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از کسب و کار برای مشتریان شده است.

با توجه به این‌که ما با اتصال به اینترنت هرکاری انجام می‌دهیم اهمیت بازاریابی دیجیتال کاملا واضح و روشن می‌شود.بیایید نگاهی بیندازیم که چرا کسب و کار شما (هر اندازه کوچک هم) برای رش

لطفاً تا آخر بخوانید.

دهۀ فجر انقلاب اسلامی نزدیک است و 22 بهمن عنقریب از راه می رسد. اما چند نکته و یک تصمیم در این باره:
شخصاً از میدان آزادی و جشن های دهۀ فجر خاطرات فراوانی دارم. 35 سال متوالی با امید و افتخار در مراسم 22 بهمن شرکت کردم. شش سال متوالی سوژۀ خبرنگاران بودم تا بعنوان یک جوان در بارۀ انقلاب و آرمان های حضرت امام، حرف ها و دغدغه هایم را مطرح کنم. هرچند که بخشی از حرف هایم همیشه به قیچی سانسور سپرده می شد.
سال گذشته دغدغه هایم را وا
علاقه‌مندان به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۹ خرداد ۱۳۹۹ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آدرس‌های www.samakpl.ir یا www.razavi.iranpl.ir  برای دریافت فایل کتاب‌ها اقدام و یا جهت دریافت امانی کتاب‌های جشنواره به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه کنند. از تمامی افراد و خانواده‌های برگزیده در سطح ملی برای شرکت در آیین پایانی جشنواره دعوت می‌شود.
مقررات شرکت در دهمین جشنواره کتاب

سال‌ها پیش یکی از مدیران ارشد یک شرکت نفتی تصمیم اشتباهی گرفت و به همین سبب بالغ بر دو میلیون دلار خسارت بر آن شرکت وارد شد. جان دی راکفلر مدیرعامل وقت شرکت بود.
روزی که خبر خسارت در شرکت پیچید بیشتر مدیران شرکت به بهانه‌های مختلف می‌کوشیدند تا از مدیرعامل دوری کنند تا مورد خشم و غضب او واقع نشوند.تنها کسی که آن روز جرأت کرد به دیدار مدیرعامل برود شخصی به نام ادوارد تی‌بدفورد بود. او یکی از شرکای شرکت بود و خوب می‌دانست که باید خود را برای
صرف نظر از پژوهش های تاریخی در مورد قرآن،آنچه که ما در اینجا به آن اشاره میکنیم همین قرآنی هست که در دسترس ماست.
لطفاً آسمانی بودن قرآن را فراموش کنید !بیائید برای چند مدّت از این فضای فکری و حال و هوا خارج شویم و نگاهی تازه به این کتاب بیاندازیم.قرآن یک کتاب کاملاً زمینی است...اصلاً برای زمینی ها نوشته شده است با تمام قواعد و خصوصیات زمینی.قرار هم نیست این کتاب مارا به آسمان و عرش برساند بلکه می خواهد ما را ضمن رسانیدن به یکسری باورها، کیفیت ی
ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود از متداول ترین و پرطرفدارترین انواع ثبت شرکت در کشور ایران هستند. به نحوی که بیشتر از ۹۸ درصد شرکت های ثبت شده را تشکیل می دهند.
مراحل ثبت شرکت به آسانی و در سه مرحله کوتاه و بسیار راحت انجام می پذیرد. همه چیز را به مشاور خود در ثبت ملاصدرا بسپارید.شرکت فعالیت در قالب یک شرکت با هر موضوعی در زمینه کسب و کار نیازمند انجام یک سری مراحل بر اساس ضوابط و قوانین تعریف شده برای فعالیت شرکت هاست.
ordinary stock  سهام عادی
preference stock سهام ممتاز
♦️سهامداران ممتاز تنها سود مشخصی دریافت می کنند مثلا 5 درصد از ارزش اسمی
fixed dividend سود نقدی ثابتnominal value ارزش اسمی
♦️سهامداران ممتاز سود نقدی خود را زودتر از سهامداران عادی دریافت می کنند.
♦️در صورت ورشکستگی شرکت، پس از انجام امور تصفیه و انحلال شرکت و انجام فرایند فروش دارایی ها، ابتدا دارندگان اوراق قرضه و طلبکاران شرکت و پس از آن سهامداران ممتاز و در آخر سهامداران عادی خواهند بود تا بتوانند سرما
توی لابی شرکت نشستم برنامه نویس آقای ایمان سین رو دیده ام بهش گفتم همه ی vpn ها قطع بهم گفت توی شرکت به اینترنت شرکت وصل شو درست میشه بعد گوشیمو گرفت و برام درست ش کرد!!!! بعث ون vpn وصل من فکر کرده ام فقط روی سروی که من متصل ام اینجوری نگو روی سرورهای کلی شرکت این vpn سرور رو ست کرده اند!!! بعد بهم گفت آخر وقت امشب بهش پیام بدهم تا برای یه vpn شرکت روبرام بسازه تا بتونم استفاده کنم!
 ورم و بزرگی شکم اگر با وجود تمام تلاش هایتان موفق به کوچک کردن شکمتان نمی شوید باید به دنبال دلایلی باشید که مانع از صاف شدن شکمتان می شود.
در این مطلب شما را با این عوامل پنهان که باعث دلسردی می شوند بیشتر آشنایتان می کنیم. لطفاً با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
میل به ساخت چیزی داشتم و این وبلاگ ساخته شد. یعنی مثل بچه‌دار شدن بعضی زوج‌ها؟! به هدف رنگ و لعاب‌دادن به زندگی یکنواخت شده و محکم‌‌کردن روابط بین زن و شوهر؟! برای ناپدید‌کردن تنهایی آشکار شده؟! یا اینکه به این نتیجه رسیدم که چیز‌هایی در وجودم ارزشمنده که می‌خوام به واسطه غریزه طبیعی‌ام در موجود زنده دیگری از وجود خودم به ارث بزارم؟! یا عاقلانه و منطقی با درایت و تدبر با تمام عشقی که به زندگی و کائنات دارم می‌خوام این وبلاگ را بسازم و تا
✳️ استخدام شرکت پخش پگاه در تهران
شرکت پخش پگاه (توزیع کننده انحصاری محصولات دلپذیر) در #تهران جهت تکمیل کادر پرسنلی خود افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید.
فروشنده حضوری آقا (ویزیتور)حداکثر سن: 32 سالکارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکیسلامت جسمیحداقل مدرک تحصیلی: دیپلمنوع همکاری: تمام وقت
با حقوق ثابت و پاداش فروش (تا دو برابر پایه حقوق) + بیمه و تسهیلات رفاهی تکمیلی
متقاضیان محترم واجد شرایط لطفاً رزومه خود را به نشانی ایمیل مندرج در
دانلود مجموعه فونت های خاص و متفاوت فارسی برای استفاده شما کاربران برای استفاده شما در طراحی نام برند شرکت های شما در فتوشاپ ،استفاده از فونت برای شما عکاسان در عکس نوشته های شما ،دانلود مجموعه فونت های خاص در یک فایل به تعداد 500 تا برای شما آملده است ،خاص طراحی کنید این مجموعه فونت ها بسیار زیبا و کاربردی مناسب تایپوگرافی و لوگو می باشد، از این قلم در تمام نرم‌افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ، کلمه و … و همچنین برای طراحی پوستر، لوگو، logotype و ب
گذشته فقط تجربه‌ست برای بهتر کردن حال و آینده. 
چرا باید تاریخ بخونیم؟ برای این‌که بفهمیم گذشتگانمون چه کارهایی کردن و نتایجی که به دست اوردن چی بوده. خوندن تاریخ نه برای افسوس گذشته خوردن، که برای ساختن حال و آینده‌ای بهتره. 
تاریخ زندگیتون رو مرور کنید اما توش نمونید. لطفاً 
لوگو ها را می توان در سه طبقه کلی دسته بندی کرد.  لوگوهای مبتنی بر فونت که در آنها مدل فونت عوض می شود.  برای مثال لوگوهای IBM، مایکروسافت و سونی همان فونت هایی هستند که شیپ و استایل متفاوت دارند که باعث تمایز پیدا کردن آنها می شود. دومین دسته لوگوهایی هستند که با استفاده از کلمات و عکس نشان می دهند شرکت چه فعالیت هایی دارند. برای مثال وقتی یک شرکت خدمات خانه از یک قلم موی رنگ در کنار اسم شرکت استفاده می کند.  و در آخر دسته جدید سمبول های تصویری ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها