نتایج جستجو برای عبارت :

مــن دختـــرم.

دنیــــای دختــرونـــه مـن ...
نـه بـا شمــــع...نـه بـا عروســـک معنـــی پیـدا نمیکنـــه...
و نه بـا اشـک و افســـــــــــــــــون...
امــــــــا;تمــــــام اینـها رو در برمیگیـره...
 مــــــــــــــــــــــــن ...
نـــه ضعیفـم...نـه ناتـــــــــوان...
چــرا کـه خداونـــد مـنــو بـدون خشـونـــت و زور و بـازو میـــپسنده...
بـارهـا شــده اشــک ریختـم و کـاری جـز ایـن ازم بـرنیـومـده...
واسـه غـم و ناراحتـی و دردای دل عـزیـزامـ...
درد دلـای گف
و پناه میبریم به اهنگ های ارامش بخش با صدای مازیار فلاحی.خوب شد مازیار فلاحی وجود داره ها که اینجوری اروم بخونه واسه همچین اوضاعی که گیر کردیم...
و این اهنگ پاییز سال بعد  رستاک.

دنـیــای مـــا انـدازه هـم نـیــست...مـن عــاشـق بــــارون و گـیـتــارم...مــن روز هـا تـا ظـهر مـی خـوابـم...مـن هـر شـبـو تــا صـبـح بـیــدارم...دنـیــای مـــا انـدازه هـم نـیــست...مـن خـیـلی وقـتـا سـاکتم سردم...وقتی که می رم تو خودم شاید....پــایــیــز ســــال

راز خامـــــوش
مـــن رازِخامـــــــــوشِ بنــــایِ باستــــــانمعمــــری زمان خواهــدکه خوانـی داستانم
بـرپیـــکرم صـدهانــشان از زخــم تیــــشهبشکستــــه تنــــدیسـم ولیـــــکن جاودانـم
مــن ردِّ پـــــــای رَهُــــــروانِ یـالِ البـــــرزگاهـــی دمـاونــــدم، کمـــی آتشــــــفشانم
زرتشتـــم ودرسینــه ام آذرگُشســپ استیــادآورِ صـــدتیـــــــرگــان ومِهـــــــرگـانـم
همچــون شقــایق بر دلـم صـــد داغ باشدآتـــش زتی
-بفرمایید، هنوز شروع نکرده بودیم.
دوقدم برداشتم که بامکثی می گوید:
-فامیلیتون؟!
برگشتم، یه حس مزخرفی داشتم، خونسردیم رو جلوی نگاه‌های ریز بینش از دست داده بودم.
به زور به خودم مسلط شدم:
-سینایی هستم.
پریدن ابروهاش به بالا رو دیدم ولی سریع خودش روجمع کرد:
-پس دانشجوی ناشناسی که همه روشوکه کرده شما هستین؟!
این دفعه من تعجب کردم:
-مــن؟
#کپی‌ممنوع⛔️
مشاهده مطلب در کانال
مــن از ایــن بــه بعــد بــجای ایــن جــملــه ها :مواظــب خــودت بــاشدستــت درد نکــنهخــدا خیــرت بــدهسلامــت باشی...پیر شــی جــوونفقــط یه جــمله میگــم:"دلــــــــت نشــــــکنه!"چون همه اونها بدون این بی فایده ست .
ﺩﺧﺘـــﺮ ﺭﺍ ﺑـﺎ ﺩﺭﻭﻏــﻬـﺎﺕ ﻓــﺮـﺐ ﺩﺍﺩﻗــﺒـﻞ ﺍﺯ ﺍـﻨــﻪ ﺑـــــ ـــﻘـﺪﺭ ﺍﺣـــﻤـﻖ ﺑـــﻮﺩﺯﻳـــﺮ ﻟــﺐ ﺑــﻪ ﺧـــﻮﺩﺕ ﺑــــﻮ ـــﻘـﺪﺭ ﻣــﻦ ﺁﺷــﻐــﺎﻟــﻢ ...!!!* * *زن قداســـــــــــــت است…برای با او بودن باید مـــرد بود…نه نــــــر….!* * *عـزیـــــــــــزم واسـه کســی دوروئـی کنکـه حـوصـــــــــــله هــمـون یه روتَــــــــــــــــمداشــتــــــــه بـاشـــــــــــــه ...* * *ﻣﻄﻤﺌـــِﻦ ﺑﺎﺵ عزیزمﺁﺩﻣـــ ﻪ
‏تمام خواسته های من در یڪ ڪلمه خلاصه میشود "تو"

حسودم مندرک کن"تو" تنها چیزی هستی که من روش حسودموگرنه این دنیا توش هیچی حتی ارزش حسرت خوردن هم نداره...
❤️
خوشبختى گاهىفقط یک تعریف دارد:«دوباره دیدنش!»

❤️❤️
فقط "یه نفر" میتونه کاری کنه که چشمتو روی هفت میلیارد آدم ببندی!
❤️❤️
ای کاش پیش از اینکهکسی را کاملا از دست دهیممی توانستیمتمام عشق مان رابر او فریاد بزنیم !

❤️❤️
عشق به اعتبارِ دوامش عشق استنه شدت ظهورش…!
❤️❤️
عشـــــق❤️
میگما لامصب عجب بازی بودش
مــن کـ تا اخر بازی از فرطــ هیجان
داشتم کنترل رو گاز میزدم...!
پیش بینی کـ منصوریان کرده بود
هم خوب از اب در اومـــد
من که به شخصــه اصلا فکـ نمیکردم 
شهراورد 92 مساوی بشـــه!!
البته اگــه دقت کرده باشین 
پرسپولیسیا بیشترین مالکیت توپ رو داشتنـ
ولی حیفـ شد بخدا اونهمه موقعیت خوبـــ!!

پارسال موقع ولنتاین مثل تمومی سالها
که هیشکی رو نداشتم خخخ
هیشکی نه اس داد
نه زنگ
نه تبریک
بعد شبش من داشتم رمان میخوندم تو فاز دیگه بودم
که یهو از یکی از فامیلامون یه پیام برام اومد.. 
به این مضمون که عزیزم روزمون مبارک و فلان و اینا..
حالا من…
واو این چی میگــــــــــــــه
نکنه اینم از شدت تنهایی خل شده
بعد یکم صبر کردم دیدم نوشت که ببخشید اشتباه شد
من تخریــــــــــب شدم
بی ذوق
بی احساس
فکر کردم یکی عاشقم شده

- خب تا اینجا که شوخی بو
دست بر زلف تو می‌زنم [ای جانم]
روز خـود را سـیـه مـی‌کـنـم مــن *

موهای سیاهِ بلندِ بافته‌شده با دل‌هایی که در کمندش پیچیده‌اند و دو دست که زلف
و صاحبِ زلف را در آغوش گرفته‌اند. بقیه‌ی تصویر سیاه است، و مگر چه رنگ دیگری می‌توانست
باشد؟

* اینجا
نمایندگی پیامک صوتی

گاهی باید از دلواپسی ، نگرانی و تردید دست بکشید
ایمان داشته باشید که همه چیز درست خواهد شد
شاید نه آنگونه که شما انتظار دارید
بلکه آنگونه که صلاح در آن است

پیامک صوتی

جملات احساسی و بسیار زیبا
لذت دنیا
داشتن کسی است
که دوست داشتنش
حواسی برای آدم نمی گذارد . .

تبلیغات صوتی

جملات عاشقانه و احساسی
زندگی همینه
انتظار یه آغوش بی منت
یه بوسه بی عادت
یه دوستت دارم بی علت
باور کن
زندگی همین دوست داشتن های س
نمایندگی پیامک صوتی

گاهی باید از دلواپسی ، نگرانی و تردید دست بکشید
ایمان داشته باشید که همه چیز درست خواهد شد
شاید نه آنگونه که شما انتظار دارید
بلکه آنگونه که صلاح در آن است

پیامک صوتی

جملات احساسی و بسیار زیبا
لذت دنیا
داشتن کسی است
که دوست داشتنش
حواسی برای آدم نمی گذارد . .

تبلیغات صوتی

جملات عاشقانه و احساسی
زندگی همینه
انتظار یه آغوش بی منت
یه بوسه بی عادت
یه دوستت دارم بی علت
باور کن
زندگی همین دوست داشتن های س

زمان برای موجودات با جرم کمــ دیرتر میگذرع....
حس میکنم اندازع پــــَــر جرم دارمـــ....

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

بیا رسیدع روز برف بازی:)

+27day

پســـت بروز رســــانی شــــــد
شــــــعر یار قاصــــــدی
بزودی متن این شعر را در وبلاگ قرار خواهیم داد
این ویدیو توسط خود استاد شهر یار ضبط شده است و ما انرا برای شما در اینجا قرار دادیم
 (<<برای دانلود کلیک کنید >>)
متـــــــن شعــــــر یــار قــاصـــدی
ســـن یاریمین قاصدی سـن
ایلن ســنه چــــای دئمیشم
خـــیالینی گــــوندریب دیــــر
بسکی من آخ ، وای دئمیشم
آخ گئجه لَـــر یاتمـــــامیشام
مــن سنه لای ، لای دئمیشم
ســـن یاتالــی ،
غزل شمارهٔ ۲۷۶                    یـا خـفـی الـحـسـن بـیـن الـنـاس یـا نـور الـدجی          انت شمس الحق تخفی بین شعشاع الضحی          کــاد رب الــعــرش یــخــفــی حــســنــه مـن نـفـسـه          غـــیـــره مـــنـــه عـــلـــی ذاک الـــکـــمـــال الـــمـــنـــتــهــی          لــــیــــتــــنــــی یــــومـــا اخـــر مـــیـــتـــا فـــی فـــیـــه          ان فــــی مــــوتــــی هــــنــــاک دولــــه لــــا تـــرتـــجــ
عصبانیّت و عصبی شدن نقطه مقابل آرامش و آسودگی خاطر است و اقدامات و حرکت‌های موفّق همیشه محصول تصمیماتی است که ما در آرامش و با آسودگی خاطر گرفته‌ایم.بگومگو و بحث‌هایی که ما با همسرمان می‌کنیم و یا مشکلاتی که به صورت روزمره در محیط کاریمان با آن مواجهه می‌شویم و ما را عصبی می‌کند هیچ وقت نباید بر روی تصمیم‌گیری و انتخاب‌های ما تاثیر بگذارد، چرا که هر تصمیم و انتخابی که در زمان عصبانیّت بگیریم در زمان آرامش و آسودگی پشیمانی را نصیبمان خو
ترسم این شام سیه فـــام به فــــردا نرسد
شعله‌ی خنـــــده‌ی خورشید به یلـدا نرسد

رفت پـــائیز وُ به رویـــای نگاهت نرسید
دست پــــائـیز بـه آن جنـگل رویـــا نرسد

کاروان در ره و مــن منتــظرم ، آه اگــــر
محمل خوشه‎ی خـورشید به صحرا نرسد

قاصدک، راه به این کوچه کجا گــم کردی
خبــر از آمـــدن لالــه به این جـــا نـرسد

کــج نهادنــد ز پــی خشت وُ نمی دانستند
سرِ دیـــوار کـــج افتــاده بــه بـــالا نرسد
مسعود رضایی بیاره
سال وُ مَــه رفتند وُ مــن در انتظارم روز وُ شب
بی قرارم، روز و شب را می شمارم روز وُ شب

گفته بـــودی بــاز مـی آیم ، پس از عمری هنوز
می رود بـــا اشک حسرت روزگارم روز وُ شب

سازگاری کـــــردم وُ در وی نــــگیرد سوز مـــن
مانــــده‌ام بـــا ایـــن دل نــاسازگارم روز وُ شب

بـــــادِ بی سامان بَــرَد حسرت بـــه سرگردانی‌ام
تــــا خیــالت سر نهـــاده در کنـــارم روز وُ شب   

دل نــــوازی مــــی کند شور خیـــالت در غـــزل
می سپارم دل بـ
غزل شمارهٔ ۲۶۴                    لــــی حــــبــــیـــب حـــبـــه یـــشـــوی الـــحـــشـــا          لـــو یـــشـــا یـــمــشــی عــلــی عــیــنــی مــشــا          روز آن بــــاشــــد کــــه روزیــــم او بــــود          ای خــــــوشــــــا آن روز و روزی ای خــــــوشـــــا          آن چه باشد کو کند کان نیست خوش          قـــد رضـــیـــنـــا یـــفـــعـــل الـــلـــه مــا یــشــا          خــــــار او ســــــرمـــــایـ
هر چقدم به خودت برسیبآز به من نمیرسی 

آره بی ریامولی ریا نشه آرزوی خیلیام …

مـا اَز اوناشـیم کـِه↜یـِــه قَـدَم↝بَرامونْ بَرداری.. ➜بَرات ⇚دَربَســت⇛ میگـیریم..بِرِســے بِـــه خواســـتـِـه هات…✘

ﺍگه ﺍﺯ ﻣًــﻦ ﺧﻮﺷـــﺖ ﻧﻤﻴـﺎﺩﻣﻬـــﻢ ﻧﻴﺴــﺖــﻮﻥ ﻣــﻦ ﺃﺻﻼ ﺟﻮﺭﻯ ﺭﻓــﺘﺎﺭ ﻧﻤــﻴﻜﻨﻢﻛﻪ ﻫﺮ کســــیﺧﻮﺷـﺶ ﺑـﻴﺎﺩ !!!

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربرد
بازم میسوزم ، بازخم تو ،میسازم
بﺎ ﻫﺮ ﻏﺰﻝ ﺸﻤﺖ ، ﻣﻦ ﻗﺎﻓﻪ ﻣ ﺑﺎﺯﻡ
ﺶ ﺍﺯ ﺗﻮ ﻓﻘﻂ ﺷﻌﺮﻡ ، ﻣﻌﺮﺍﺝ ﻏﺮﻭﺭﻡ ﺑﻮﺩ
ﺍ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﻻ ﺗﺮ ، ﺍﻨ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻣ ﻧﺎﺯﻡ
ﺍﻦ ﺳﻔﺮﻩ ﺧﺎﻟ ﺭﺍ ﺗﻮ ﻧﺎﻥ ﻏﺰﻝ ﺩﺍﺩ
ﺍ ﺮ ﺑﺮﺖ ﻨﺪﻡ ، ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ﻣ ﺁﻏﺎﺯﻡ
ﻣﻦ ﺍﻫﻞ ﺯﻣﻦ ﺑﻮﺩﻡ ، ﻓﻮﺍﺭﻩ ﻧﺸﻦ ﺑﻮﺩﻡ
ﺑﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﺪﺍ ﺷﺪ ، ﺑﺎﻝ ﻫﻤﻪ ﺮﻭﺍﺯﻡ
ﺍﺯ ﺷﺒﻨﻢ ﻫﺮ ﻻﻟﻪ ، ﺍﺳﺐ ﻭ ﻮﺯﻩ ﺮ ﺮﺩﻡ
ﺑﺎ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺩﺪﻥ ، ﺗﺎ ﺍﻭﺝ ﺗﻮ ﻣ ﺗﺎﺯﻡ
ﻫﻬﺎ ﻣﺮﺍ ﺑﺸﻨﻮ ،
     آشپزی ام خوب نیست ؛ اشک پشت پا بریزم برایت ؟:::::::::::::جمله های غمگین::::::::::::::::    چه حرف بی ربطیست که مرد گریه نمی کند    گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مرد باشی تا بتوانی گریه کنی…  :::::::::::::جمله های غمگین::::::::::::::::    عــطر ِ تَنت روی ِ پــیراهنـم مــانده ..    امــروز بـویــیدَمَش عمــیق ِ عمــیق ِ!    و با هـر نـفس بـغــضم را سـنگین تر کردم!    و به یــاد آوردم که دیـگر ، تـنـت سـهم ِ دیگری ست…    و غمــت سـهم ِ مــن! :::::::::::::جمله های غمگ
     آشپزی ام خوب نیست ؛ اشک پشت پا بریزم برایت ؟:::::::::::::جمله های غمگین::::::::::::::::    چه حرف بی ربطیست که مرد گریه نمی کند    گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مرد باشی تا بتوانی گریه کنی…  :::::::::::::جمله های غمگین::::::::::::::::    عــطر ِ تَنت روی ِ پــیراهنـم مــانده ..    امــروز بـویــیدَمَش عمــیق ِ عمــیق ِ!    و با هـر نـفس بـغــضم را سـنگین تر کردم!    و به یــاد آوردم که دیـگر ، تـنـت سـهم ِ دیگری ست…    و غمــت سـهم ِ مــن! :::::::::::::جمله های غمگ
پـــروانــۀ قلـــبـــم طـــیـران ســـوی تـو دارد
                                       جان حال و هوای گل خوشبوی تو دارد
هر شام و سحر دیده به راهت بود ای دوست
                                       هم دیده و هم دل هوس روی تــو دارد

غـــم هجـــران رویت کرده پیرم             از آن ترسم که با این غم بمیرم
عــزیــز فاطمه رخسار عیان کن             که از گلـــزار رویـــت گل بچینم

عـمـری طلــب امیــد کــردم               مــویــم
غزل شمارهٔ ۸۹۸                    اروض الـــخـــلـــدام مـــغـــنـــی الـــغـــوانـــی          اضـــــؤ الـــــخـــــد ام بـــــرق یـــــمـــــانـــــی          رخـــــســـــت از آفـــــتـــــاب عــــالــــم افــــروز          درفــــــشــــــان در نــــــقــــــاب آســــــمــــــانـــــی          خــدود الــغـیـد تـحـت الـصـدغ ضـاهـت          حـــــدایـــــق طـــــرزت بــــالــــضــــیــــمــــران          چــ
ســـلام مــن بــه مـحـرم، مـحـرم گــــل زهــرابـه لطـمه هـای ملائـک بـه مــاتـم گــل زهـرا
سـلام مـن بـه مـحـرم بـه تشنـگی عـجـیـبـشبـه بـوی سیـب زمـینِ غـم و حـسین غریـبش
سلام من بـه محـرم بـه غصـه و غــم مـهـدیبه چشم کاسه ی خون و به شال ماتم مـهـدی
سـلام من بــه مـحـرم  بـه کـربـلا و جـلالــشبه لحظه های پـر از حزن غرق درد و ملامش
سـلام مـن بـه مـحـرم بـه حـال خستـه زیـنـببـه بــی نـهــایــت داغ  دل شـکــستــه زیـنـب
سلام من به محرم به
غزل شمارهٔ ۸۴۶                    هــیــچ شــکـر چـو آن دهـان دیـدی          هــیــچ تــنــگ شـکـر چـنـان دیـدی          آن زمـــانـــت کـــه در کـــنـــار آمـــد          جــز کــمــر هـیـچ در مـیـان دیـدی          در چمن همچو شمع مجلس ما          طـــوطـــئـــی آتـــشـــیــن زبــان دیــدی          راســـــتــــی را شــــمــــائــــل قــــد او          هـیـچ در سـرو بـوسـتـان دیـدی          دل ربـــــاتـــــر ز زلــــف و
‏چـرا بـعضی هـا حـاضرنـد دمـاغـاشـون ، لـب هـاشـون
و هـزار جـای دیـگه شون رو عَـمل کـنند تا ظاهـرشون عـوض بشه
ولـی وقــتی بـحث اخــلاق و دیــن و رعــایت
دســتورات خـــدا و پـــیامبــر مــیرسه
میـگه مــن همــینم کـه هســتم ...

‏اشـرف مخــلوقات مــوجــود عجــیـبیهمـیدونه داره اشتـباه میـکنه، میـدونه مُشـکل از خـودشـه
مـیدونه داره خُودشـــو گُــول میـــزنـه...
ولــی بـازم ادامـه میـــده

گـاهی اوقـات فکر میکنم..شیـطان با گندم ما را
غزل شمارهٔ ۵۸۲                    نــکــهــت روضــهٔ خــلــدســت کــه مــی‌بــیـزد مـشـک          یـــا از آن حـــلـــقــه زلــفــســت کــه مــی‌ریــزد مــشــک          خـــیـــزد از چـــیـــن ســـر زلـــف تــو مــشــک خــتــنــی          وین  سخن نیست خطا زانکه ز چین خیزد مشک          خــــون شــــود نــــافــــهٔ آهــــوی تـــتـــاری ز حـــســـد          کــان مــه از گــوشــهٔ خــورشــیــد درآویـزد مـشـک          آن چ
غزل شمارهٔ ۴۲                    کــار تــو داری صــنــمـا قـدر تـو بـاری صـنـمـا          مــا هــمــه پــابـسـتـه تـو شـیـر شـکـاری صـنـمـا          دلـــبـــر بـــی‌کـــیـــنـــه مـــا شـــمـــع دل ســیــنــه مــا          در دو جــهـان در دو سـرا کـار تـو داری صـنـمـا          ذره به ذره بر تو سجده کنان بر در تو          چـــاکـــر و یــاری گــر تــو آه چــه یــاری صــنــمــا          هــر نـفـسـی تـشـنـه تـرم بـسـتـه جـو
غزل شمارهٔ ۹۰۶                    مـــهـــر ســـلـــمـــی ورزی و دعـــوی ســلــمــانــی کــنــی          کـــیــن مــردم دیــن‌شــنــاســی و مــســلــمــانــی کــنــی          بـــــا پــــریــــرویــــان بــــخــــلــــوت روی در روی آوری          خــویــش را دیــوانــه ســازی و پــری خــوانـی کـنـی          همچو اختر مهره بازی ورد تست اما چو قطب          بـر سـر سـجـاده هر شب سبحه گردانی کنی          حـــکــمــت یــونــ
غزل شمارهٔ ۶۶۲                    آیـــد ز نـــی حـــدیـــثـــی هـــر دم بـــگـــوش جــانــم          کــاخــر بــیــا و بــشــنــو دســتــان و داسـتـانـم          مـــن آن نـــیـــم کـــه دیــدی و آوازه‌ام شــنــیــدی          در مـن بـچـشـم مـعـنـی بـنـگـر که من نه آنم          گـر گـوش هـوش داری بـشنو که باز گویم          رمـــزی چـــنـــانـــکـــه دانـــی رازی چــنــانــکــه دانــم          مــن بــلــبــل فــصــیــحـ
گریه عاشقانه
در این مطلب از سایت جسارت می خواهیم در مورد گریه عاشقانه صحبت کنیم. امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش گروه اس ام اس سایت جسارت است مورد توجه قرار گیرد.
گریه عاشقانه دختر
باران که می بارد دلم برایت تنگ می شود
راه می افتم بدون چتر
من بغض می کنم ، آسمان گریه

کدام خیابان را بگردم ؟ کدام کوچه را ؟
بر کوبه ی کدام در بکوبم تا بر چارچوبش ظاهر شوی تو ؟ و بازم بشناسی مرا از من
به آغوشم بگیری و نپرسی هرگز که چه به روزگارم آورده است روزگار ب
جملات و عکس نوشته های خستگی و تنهایی
این جا زمین هست اثری از وجدان نیستاین ترازو گر ترازوی خداستاین کژی و نادرستی از کجاست
ο.ο.ο.ο.ο.ο.ο
 دیگر سوسوی هیچ چراغی امیدوارم نمی کنددیگر گرمای دستی دلم را به تپیدن وا نمی داردمیروم تا در تاریکی راه خود را پیدا کنمکه به چراغهای نورانی و دستهای گرم دیگر اعتمادی نیست
متن تنهایی
روزگار ما رو ببین رفیقمرغمون تخم نمیکنه ولی گاومون هر روز می زاد
ο.ο.ο.ο.ο.ο.ο
خالی تر از سکوتم …انبـوهــی از ترانـهبــا یـاد
غزل شمارهٔ ۶۴۴                    بـا روی چـون گـلـنـارش از بـرگ سـمن باز آمدم          بــا زلــف عــنــبــر بـارش از مـشـک خـتـن بـاز آمـدم          تــا آن نــگــار ســیــمـبـر شـد شـمـع ایـوانـی دگـر          مــردم چــو شــمــع انـجـمـن وز انـجـمـن بـاز آمـدم          گــفــتــم بــبــیــنـم روی او یـا راه یـابـم سـوی او          رفـتـم ز جـان در کـوی او وز جـان و تن باز آمدم          از عـشـق آن جـان جـهـان بـگـذشـتـم از جـ
ذورقـــی گـُم شده‌ام بین دل و ساحــل دوست
نرسد ذورق سرگشته بـــه آب و گِــلِ دوست

چــه بریــزم به غـــزل پــاکتر از شبنم صبح
کـــه نشیند سر گـُلبرگ خیـــال و دل دوست

کــو نسیمی کـــه بـــر آیـد سحر از یــال دنا
بــرساند مــــنِ آواره بــْــه سرمنــزل دوست

پُـرم از عطر گـُـل و لالــــه‌ی وحشی ، ببرم
کـه بریزم ز هــوا بر سر و بر کاکـُل دوست

مهر عـــــالم به دلش جـــای گرفت و ننشت
مـهر مــن در دل او ، آه ز دست دل دوست
مسعود رضایی بیاره
هشتم                    بــــــلــــــبــــــل ســــــرمـــــســـــت بـــــرای خـــــدا          مــجــلــس گــل بــیــن و بــه مــنــبــر بــرآ          هــیــن بــه غــنــیــمـت شـمـر ایـن روز چـنـد          زانــــــــک نــــــــدارد گــــــــل رعــــــــنــــــــا وفــــــــا          ای دم تـــــــو قـــــــوت عــــــروســــــان بــــــاغ          فـــــصـــــل بـــــهــــارســــت بــــزن الــــصــــلــــا   
غزل شمارهٔ ۲۲۱                    مــرا تــو گــوش گــرفــتــی هـمـی‌کـشـی بـه کـجـا          بـگـو کـه در دل تـو چـیـست چیست عزم تو را          چــه دیــگ پــخــتــه‌ای از بــهــر مــن عــزیــزا دوش          خـــــدای دانــــد تــــا چــــیــــســــت عــــشــــق را ســــودا          چو گوش چرخ و زمین و ستاره در کف توست          کــجــا رونــد هــمــان جــا کـه گـفـتـه‌ای کـه بـیـا          مــرا دو گــوش گــرفــتــی و جــمـ
دانلود آهنگ جدید ماهور دلشوره
دانلود آهنگ ماهور به نام دلشوره کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده دلشوره با صدای ماهور از جوان ریمیکس
ترانه : مهتاب انصاری, ملودی : محمدرضا راد, تنظیم : محسن افراسیابی
Download New Music Mahoor – Delshoore

ماهور عزیز آهنگ جدید خود را منتشر کرد.
ساخته جدید ماهور، دلشوره نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ، ۶ مرداد منتشر شد.
ترانه اثر از مهتاب انصاری می باشد.
ملودی این مویک از م
غزل شمارهٔ ۷۵۹                    ای ســــر زلـــف تـــو لـــیـــلـــی و جـــهـــانـــی مـــجـــنـــون          عــــالــــمــــی بــــر شــــکـــن زلـــف ســـیـــاهـــت مـــفـــتـــون          خـــســروان شــکــر شــیــریــن ســخــنــت را فــرهــاد          عــــاقــــلــــان طــــرهٔ لــــیـــلـــی صـــفـــتـــت را مـــجـــنـــون          خــــال زنــــگــــیــــت ســـیـــاهـــیـــســـت بـــغـــایـــت مـــقـــبـ

مصرف
داروهای تقلبی که تحت نظارت هیچ سازمان دارویی و پزشکی نیستند به هیچ
عنوان توصیه نمی­شود زیرا سلامت فرد مصرف کننده این گونه دارو ها جداً مو
خرید قرص تاخیری داروخانه
s
سفارش پستی مکس من شق شدن کامل الت بهترین کار برای بزرگ کردن آلت مردان فرق اساسی لارجر باکس مگنت دار با دستگاه اکستندر مگنت دار چیست فروش اینترنتی قرص مکس من خرید مکس من فروش پستی مکس من فروش قرص تاخیری اصل فروش قرص تاخیری گیاهی max man فروش قرص مکسمن فروشگاه اینترن
غزل شمارهٔ ۶۰۰                    ای غـــم عـــشـــق تـــو آتـــش زده در خــرمــن دل          وآتــش هــجــر جـگـر سـوز تـو دود افـکـن دل          چـشـمـهٔ نوش گهر پوش لبت چشمهٔ جان          حــلــقــهٔ زلــف شــکــن بــر شــکــنــت مـعـدن دل          گــر کــنــی قـصـد دلـم دسـت مـن و دامـن تـو          ور کــنــد تــرک تــو دل دســت مــن و دامـن دل          جــانــم از دســت دل ار غــرقــهٔ خــون جــگـرسـت          خـــون جــ
غزل شمارهٔ ۱                    ای رســـتـــخـــیـــز نـــاگـــهـــان وی رحـــمـــت بـــی‌مـــنــتــهــا          ای آتــــشــــی افـــروخـــتـــه در بـــیـــشـــه انـــدیـــشـــه‌هـــا          امــــــروز خــــــنـــــدان آمـــــدی مـــــفـــــتـــــاح زنـــــدان آمـــــدی          بـر مـسـتـمـنـدان آمـدی چـون بـخـشـش و فـضـل خـدا          خــورشــیــد را حــاجـب تـویـی اومـیـد را واجـب تـویـی          مــطــلــب
ساعت 4:50 دقیقه صبح ! 
عام الکرونا ! 
8 روز است که سر کار نمیرویم ! 
بعد از سه سال کار بدون تعطیلی به برکت کرونا زمان بسیار خوبی رو با خانواده میگذرونم و دخترم مخصوصا خیلی بهش خوش میگذره .
همیشه باید از چیزایی که به چشم تهدید دیده میشه بیشترین بهره رو برد ، انرژی رو جمع کردم که با تغییرات مفید در کسب و کار و زندگی پس از کرونا بهترین عملکرد رو داشته باشم .
مثال بزرگش ، تحریم میشیم بهترین موشک و اژدر و رادار و ... رو میسازیم .
تحریم میشیم آشغال ترین خودر
عشق یعنی پاک بودن در فساد / آب ماندن در دمای انجماد . . .

زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)

در شادی من شریک باش ای ساعت / در فکر لباس شیک باش ای ساعت
تعجیل بکن ، دلم برایش تنگ است / کم عاشق تیک و تاک باش ای ساعت . . .

زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)زیباترین اس ام اس های عاشقانه و رمانتیک (18)

کل ا
غزل شمارهٔ ۹۱۵                    ای پــــیــــک عــــاشــــقـــان اگـــر از حـــالـــم آگـــهـــی          روشــــن بــــگــــو حــــکــــایــــت آن مـــاه خـــرگـــهـــی          بـــگـــذر ز بــوســتــان نــعــیــم و ریــاض خــلــد          مــــــا را ز دوســــــتــــــان قــــــدیــــــم آور آگــــــهــــــی          وقــت سـحـر کـه بـاد صـبـا بـوی جـان دهـد          جــان تــازه کــن بــبـاده و بـاد سـحـرگـهـی   
غزل شمارهٔ ۲۳                    چـون خـون نـخـسـپـد خسروا چشمم کجا خسپد مها          کـز چـشـم مـن دریـای خـون جوشان شد از جور و جفا          گــر لـب فـروبـنـدم کـنـون جـانـم بـه جـوش آیـد درون          ور بـــر ســـرش آبـــی زنـــم بـــر ســـر زنــد او جــوش را          مـــعـــذور دارم خـــلـــق را گـــر مـــنـــکـــرنـــد از عــشــق مــا          اه لــیــک خــود مــعــذور را کــی بــاشــد اقـبـال و سـنـا          از جــوش
متن عاشقانه غمگین و احساسی
دردناک است دوست بداری و گمان کنی دوستت دارندحال آنکه او یگانه هستی تو باشد و تو یکی از هزاران لذت او …
غم انگیزترین جملات عاشقانه
نه تو رفتی نه من …تمام این تنهایی به خاطر آمدن یه غریبه بود !
جملات و عبارات غم انگیز
بهم میگفت با دنیا عوضم نمیکنه !راست میگفت با دنیا نه ، با یکی دیگه عوضم کرد
متن کوتاه غم انگیز
هـر روز صفحه ی نیازمندیـهــا را زیر و رو میکنــممیدانــم بالاخرهیک روزبه مــن لعنتی نیاز پــیدا میکنـــی . .
اول                    هـــم روت خـــوش هـــم خـــوت خـــوش هــم پــیــچ زلــف و هــم قــفــا          هم شیوه خوش هم میوه خوش هم لطف تو خوش هم جفا          ای صـــــورت عـــــشـــــق ابـــــد وی حـــــســـــن تـــــو بـــــیــــرون ز حــــد          ای مـــــــــاه روی ســـــــــروقـــــــــد ای جــــــــان‌فــــــــزای دلــــــــگــــــــشــــــــا          ای جـــــان بـــــاغ و یـــــاســـــمـــــیــــن ای شــــمــــ
عجبـ تـلـخـ بودشیرینیـ دروغـ عاشقـ بودنشـ …

Tears are words the heart can’t sayاشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند بگوید!

کاش یک نفر بودکه دوستم داشتکه دوستش داشتمو همین را برای همیشه میگفتو همین را برای همیشه میگفتمهمین دوستت دارم رابه همین سادگی…
 متن غمگین دل شکسته کوتاهچهـ سادهـ دلی شکستهـ می شود …

هیچ لحظه ای در هیچ روزی نیست که من دلتنگ تو نبوده باشم
سخت ترین چیز در زندگی این هست کهببینی کسی که عاشقش هستیکس دیگه ای رو دوست دا
غزل شمارهٔ ۷۱۲                    درد دل خـــویـــش بــا کــه گــویــم          داد دل خــــویــــش از کــــه جــــویــــم          چون چهره بخون دیده شستم          دســت از دل خـسـتـه چـون نـشـویـم          کـــر گـــشـــت فـــلـــک ز هـــای هـــایـــم          پـــرگـــشــت جــهــان ز هــای و هــویــم          دادم بـــــــــــــــــهــــــــــــــــوای روی او دل          تــــا دیــــده چــــه آورد بــــرویـــم       
چهل مناجات عاشقانهرحیم کارگر محمدیاری«سیدی! عبدک ببابک، اقامته الخصاصة بین یدیک، یقرع باب احسانک بدعائه فلا تعرض بوجهک الکریم عنّی و اقبل منّی ما اقول».[1]ای
مولای من! بنده‎ات بر در ایستاده و تو را می‎خواند و درب احسانت را به
مناجات‎هایش می‎کوبد. پس از راه بزرگواری روی از من مگردان و آنچه می‎گویم
بپذیر.خــدایــا بر در تـو بندة تـوسـتهمی خواهان آن گل خندة توستتو روی نازنیـن از مـن مـگـردانبـزرگـی و کـرم زیـبنـدة تـوست«اللهم! إنّی اتوب
غزل شمارهٔ ۶۹۰                    مــردیــم در خــمــار و شــرابــی نــیــافـتـیـم          گـــشـــتـــیـــم غـــرق آتــش وآبــی نــیــافــتــیــم          کـــردیــم حــال خــون دل از دیــدگــان ســؤال          لـیـکـن بـه جـز سـرشـک جـوابـی نیافتیم          تــا چـشـم مـسـت یـار خـرابـی بـنـا نـهـاد          هــمــچــون دل شــکـسـتـه خـرابـی نـیـافـتـیـم          رفـــتـــیـــم در هــوایــش و بــرخــاک کــوی او      

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها